Novoroční zpráva 2018

CO SE PODAŘILO V ROCE 2018: 141 koček prošlo v roce 2018 spolkem Písecké kočky, 74 kočičkám se podařilo najít nový domov, 3 kočky se vrátily původním majitelům, 2 kočičky u nás zemřely na nevyléčitelnou chorobu, 17 koček a koťat stále čeká na svůj domov a zbytek koček (plašanek) se po kastracích vracel zpět do lokalit, kde byly odchyceny a kde je o ně alespoň nějak postaráno.

Děkujeme všem našim příznivcům, všem dobrým lidem, kteří nám v letošním roce věnovali finanční nebo materiální dar, několika firmám, které nás podpořily – Tesco, Faurecia, Chovatelské potřeby Protivín, Hotel U kapličky; ochotníkům divadelního spolku Šemík, kteří nám věnovali část výtěžku z představení; starostům několika obcí, Odboru životního prostředí Písek a dalším úředníkům, kteří nezavírali/nezavírají oči před „kočičím problémem“; Městské policii v Písku, zastupiteli Martinu Brožovi; našim milým veterinářům, které nezbytně a velmi často potřebujeme; dobrým duším, které kdy vzali do ruky foťák, aby kočky fotili a pomohli jim tak k novým domovům; dětem z Benešovky, které vyrobily přívěsky andělíčků a nakreslily vánoční přáníčka; šikovným ručičkám, které něco ušily, upletly nebo vyrobily; hostům KočKavárny v Písku, kteří si tyto andělíčky, jiné předměty nebo také „nic“ vzali symbolicky dárkem a vhodili příspěvek do kasičky kočkám bez domova, a zvláště pak díky těm, kteří si adoptovali některé z našich koček a koťat. Moc děkujeme také projektům jako je Kočičí přání, Click and feed, Nadaci na ochranu zvířat a Vendulkám – organizátorkám aukcí. Děkuji i několika úžasným dobrovolnicím, které, pokud mohou, přijdou kočičky pomazlit a nakrmit. Většinu dárců je možno jmenovitě dohledat na našem transparentním účtu. Děkuji všem lidem, kteří se starají o venkovní kočky, které se z nějakého důvodu staly bezdomovci. Z celého srdce děkuji všem, které jsem jmenovala i nejmenovala a kteří našemu spolku nebo kočkám byli jakkoli nápomocni. Přeji hodně zdraví a spokojenosti v celém letošním roce. Zároveň zdravím všechny nové přátele, které jsme letos díky kočičkám poznali. 


CÍL 2019 : V letošním roce bychom si velmi přáli rozšířit skupinku lidí, kteří kočkám pomáhají. Prosím, kdo můžete jakkoli pomoct – inzercí koček a hledáním nových domovů, depozitováním, sháněním peněz, prací na webovkách, mazlením koček, čistěním kočičích toalet , nebo jakkoli jinak, pište do sz. Další náš cíl – NOVÉ PROSTORY, kam bychom naše aktivity přemístili. Bytový nebo nebytový prostor s přívodem vody, tepla a el. energie. Nenapadá vás něco?

Sledujte náš Facebook

Dozvíte se tam o nových kočičkách k adopci a další informace.

Affluent is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies. It helps you sell your product by showcasing its features in an elegant and professional design.
Flickr Images
Kontakt

Můžete nám napsat na
pk@piseckekocky.cz

Recent News
13.10.2019
13.10.2019