Výroční zpráva 2018

CO SE PODAŘILO V ROCE 2018: 141 koček prošlo v roce 2018 spolkem Písecké kočky, 74 kočičkám se podařilo najít nový domov, 3 kočky se vrátily původním majitelům, 2 kočičky u nás zemřely na nevyléčitelnou chorobu, 17 koček a koťat stále čeká na svůj domov a zbytek koček (plašanek) se po kastracích vracel zpět do lokalit, kde byly odchyceny a kde je o ně alespoň nějak postaráno.

Děkujeme všem našim příznivcům, všem dobrým lidem, kteří nám v letošním roce věnovali finanční nebo materiální dar, několika firmám, které nás podpořily – Tesco, Faurecia, Chovatelské potřeby Protivín, Hotel U kapličky; ochotníkům divadelního spolku Šemík, kteří nám věnovali část výtěžku z představení; starostům několika obcí, Odboru životního prostředí Písek a dalším úředníkům, kteří nezavírali/nezavírají oči před „kočičím problémem“; Městské policii v Písku, zastupiteli Martinu Brožovi; našim milým veterinářům, které nezbytně a velmi často potřebujeme; dobrým duším, které kdy vzali do ruky foťák, aby kočky fotili a pomohli jim tak k novým domovům; dětem z Benešovky, které vyrobily přívěsky andělíčků a nakreslily vánoční přáníčka; šikovným ručičkám, které něco ušily, upletly nebo vyrobily; hostům KočKavárny v Písku, kteří si tyto andělíčky, jiné předměty nebo také „nic“ vzali symbolicky dárkem a vhodili příspěvek do kasičky kočkám bez domova, a zvláště pak díky těm, kteří si adoptovali některé z našich koček a koťat. Moc děkujeme také projektům jako je Kočičí přání, Click and feed, Nadaci na ochranu zvířat a Vendulkám – organizátorkám aukcí. Děkuji i několika úžasným dobrovolnicím, které, pokud mohou, přijdou kočičky pomazlit a nakrmit. Většinu dárců je možno jmenovitě dohledat na našem transparentním účtu. Děkuji všem lidem, kteří se starají o venkovní kočky, které se z nějakého důvodu staly bezdomovci. Z celého srdce děkuji všem, které jsem jmenovala i nejmenovala a kteří našemu spolku nebo kočkám byli jakkoli nápomocni. Přeji hodně zdraví a spokojenosti v celém letošním roce. Zároveň zdravím všechny nové přátele, které jsme letos díky kočičkám poznali. 


CÍL 2019 : V letošním roce bychom si velmi přáli rozšířit skupinku lidí, kteří kočkám pomáhají. Prosím, kdo můžete jakkoli pomoct – inzercí koček a hledáním nových domovů, depozitováním, sháněním peněz, prací na webovkách, mazlením koček, čistěním kočičích toalet , nebo jakkoli jinak, pište do sz. Další náš cíl – NOVÉ PROSTORY, kam bychom naše aktivity přemístili. Bytový nebo nebytový prostor s přívodem vody, tepla a el. energie. Nenapadá vás něco?

Sledujte náš Facebook

Dozvíte se tam o nových kočičkách k adopci a další informace.

Kontakt

Můžete nám napsat na
pk@piseckekocky.cz

Recent News
11.2.2023
11.2.2023
11.2.2023