Příjem 28. 8. 2022, místo nálezu Libníč. Nález ohlášený.

nar. cca 16.6. 2022

Při projíždce na kole se psem, jsme narazili na malého, asi desetitýdenního kocourka. Kotě před námi vyletělo na strom. Podle fotografií vidíte, že nebylo lehké koťátko ani po několika hodinách z vysokého stromu sundat. Musím velice poděkovat obyvatelům domu na samotě za velikou pomoc, hlavně pánovi, který pro něj vylezl a držel ho, přestože kotě ho kousalo. Ohromné poděkování patří panu dobrovolnému hasiči, který ochotně přijel a přivezl dlouhý žebřík, bez kterého by to prostě nešlo.

Potěšilo mě, že pořád jsou na světě dobří lidé, kterým jeden malý, černý kocourek stál za záchranu.

Mojí čubinky se sice kocourek polekal, na druhou stranu díky ní může být teď v teple a bezpečí a jednou mu určitě najdeme hezký domov.

V neděli večer i v pondělí bylo kotě ve velkém stresu, bylo agresivní, syčelo a sekalo. V úterý jsme byli na veterině a tam jsme zjistili, že kocourek umí i vrnět a mazlit se, což je úleva. Sice je zatím dost lekavý, ale bude to dobré. Nejspíš ho do lesa zavezl nějaký darebák, kdo ví. Kdo ho tam odvezl nebo neodvezl a jak dlouhou tam čekal, než ho někdo najde, to se nedozvíme…

Kocourek je v novém domově

Přepnout panel: Layout Options

Layout Options