25.2. 2021 od soukromého majitele – pozůstalých, chatová oblast Klatovsko.

Na její příchod k nám se můžete podívat zde: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1319667995206434&id=118910895282156

Včera jsme v depozitu Písecké kočky přijali zanedbanou, ale velmi čipernou kočičku. Má handicap, chybí jí přední nožka, což jí nikterak neomezuje. Bydlela s páníčkem v chatové oblasti na Klatovsku s dalšími kočkami. Páníček v lednu bohužel zemřel. Tahle kočička na tom byla nejhůř, zřejmě se i špatně dostala ke žrádlu. Proto příbuzní hledali pomoc hlavně pro ni. Letos se nám sešlo více koček po starých a zemřelých majitelích. Zde si dovolím udělat malou, smutnou, ale podstatnou poznámku – nikdo z pozůstalých nedal kočičkám na cestu k nám sebemenší finanční částku :-(.

Duben – kočička je velmi klidné povahy, společnost dalších zvířat nevyhledává. Je tak trošku neviditelná. Mohla by žít i jako jedináček nebo v menší kočičí nebo psí společnosti. Důležité je, aby si jí všímal páníček. Bohužel u nás nemám čas věnovat se kočičkám individuálně a tak je kočička tak trošku stranou. Moc bych jí přála vlastní domov.