Může jít o obrázek kočka

Může jít o obrázek cat a indoor

26.5. 2021 jsme přijali skupinku pěti maličkých koťek. Poprosila nás veterina ve Strakonicích, protože tyto tvorečky odmítli uspat. S tím je tam přinesli majitelé kočky, kterou přejelo auto. Místo toho, aby tito nezodpovědní lidé, kteří nevykastrovali svoji kočku, vzali do ruku lahvičku s mlékem a vychovali je, rozhodli se opět pro to nejjednodušší řešení – smrt koťatům. KASTROVAT, KASTROVAT, KASTROVAT A NEPOŘIZOVAT SI KOČKU V SILNICI – to je naše rada.

Péče o maličká koťátka je nesmírně náročná. Musí se pravidelně krmit a to i v noci. Nejprve po 2-3 hodinách, jak rostou, intervaly se prodlužují. Kdo piplal malé kotě, ví… Samozřejmě se jim musí masírovat bříška, protože malá koťátka neumí sama vylučovat. Stejně tak se neumí umýt, očistit. V průběhu růstu nám zazlobila se zdravím Beruška a byla krátkodobě na antibiotikách. Měla teplotu a byla smutná, naštěstí se rychle vzpamatovala. Kočičí máma a mateřské mléko velmi schází. Velmi děkuji hodné paní z Rakovic, která za mě na týden převzala péči o koťátka a mohla jsem si od této péče odpočinout. Jak moc se nám ulevilo, když koťátka začala sama žrát paštičky a konzervy.

6.7. 2021 – Koťátka krásně prospívají, jsou zdravá, odčervovaná a brzy půjdou na první očkování. Jsou velmi hodná, jemná, možná je to absencí matky. Koťátka je možno již nyní rezervovat, vydávat budeme počátkem srpna. Vhodná pouze do bytu nebo do domečku, kde by po čase mohla chodit bezpečně ven, ovšem jenom na procházku a pak zase šupky domů na gauč.

Beník je kocourek, je černý spíše do kouřova. Je to zlatíčko.

Aktuálně 10.8. – Beník se krásně vybarvuje, rostou mu bílé stříbrné chloupky i na nohách. Je opravdu nádherný kocourek a miloučký k tomu. Potřebuje už nutně svoje vlastní páníčky na mazlení.