ODCHYT 7. 4. 2021, PODOLÍ I. NA ŽÁDOST A PO DOHODĚ SE STAROSTOU OBCE. OBEC HRADÍ KASTRACE A ODČERVENÍ KOČEK.

Velice krásní, mladí kocourci – koťata narozená cca srpen/září 2020. Chlupatější Baron je plašší a bojí se více. Lord už umí vrnět a mazlit se, ale musí se ještě pomalu. Rozhodně mají velký potenciál stát se příjemnými kamarády do domácnosti. Ovšem spolu. Mají se moc rádi, prý i venku byli nerozlučná dvojice. Pochází z veliké kolonie plachých koček z Podolí, kde se obec rozhodla problém vyřešit. Jelikož zde kočky žily/žijí v těsné blízkosti hlavního tahu Písek-Tábor, a ještě tady někdo začal kočky trávit (6 ks během týdne), hledáme akutně domov.

Zatím jsou odčervení, kastrovaní a prochází karanténou, než začneme očkovat. Mají speciální a intenzivní péči u naší milé kolegyňky.

Zájemci se mohou hlásit. Hledáme spolehlivý, bezpečný domov a laskavé, trpělivé majitele.

Aktuálně 25.4. 2021 – prodlužujeme karanténu. Lord onemocněl, má za sebou hospitalizaci na veterině, odběr krve, sono vyšetření. Zatím nevíme, co kocourkovi je. Kočky jsou stresová zvířata. Tam, kde kocourci žili, se stravovali zbytky od slepic, nikdy nebyli odčervenci, odblešeni. Všechno je pro ně stres, i změny k lepšímu, uvidíme, co čas přinese. Jelikož se budeme snažit umístit kluky společně a Baron je i nyní Lordíkovi oporou, kocourky do adopce nenabízíme a čekáme, až se zcela uzdraví.