Kotě, kocourek Kašpar, 2,5 měsíce, nar. v polovině května. Prvně očkovaný, odčervený. Se svým bratrem Zajíčkem se narodili kočičce bez domova z oblasti U Václava v Písku. Kočička byla po kastraci vypuštěna zpět na místo a má zajištěné krmení. Koťátka dostanou šanci najít nový, lepší domov. Zatím se opravdu bojí. Věnujeme se jim, co to jde, ale sebelepší útulek nenahradí vlastní domov. Dejte jim prosím šanci. Nejsou agresivní, jen vystrašení.

AKTUALIZACE 19.9. Kocourek je milý, hned jak vejdeme do mítnosti, začne vrnět. Udělal pokrok, ale ještě to chce další čas a trpělivost. Laskavý páníček si může Kašpárka hned odnést a doma si ještě dovymazlit. Hodně se učí od své maličké sestřenice Puppy, která se vůbec nebojí a Kašpar se Zajíčkem zvědavě sledují její dovádění. Kocourek je čistotný, očkovaný, plně očkovaný.

AKTUALIZACE 6.12. Kašpar a Zajíček byli vráceni z adopce. Prostě si s paní vůbec nesedli dohromady. Zaručuji Vám, že tihle dva jsou nejklidnější kocourci v depozitu. U paní ale jeden z nich močil mimo wc a rušili jí ve dne i v noci. Paní i my jsme se snažili problémy řešit šantou, antistres pipetou, kozlíkem, kocourci se nechali vykastrovat, ale nešlo to. Tak to prostě je. Kocourci nemusí odejít do adopce zákonitě spolu, ale pokud si u nás vyberete k jednomu z nich někoho dalšího, třeba chlupaťáka, budeme moc ráda. Ve dvou je zvířatům prostě lépe. Kluci se mají rádi. Jsou klidné povahy. Kašpar je mazlivější, Zajíček se od začátku více bál. Ale zvyknou si, jen musí dostat čas. Kastrovaní, očkovaní, odčervení.

Aktuálně: prosinec 2020, kocourek je v adopci, je z něj mazlík, majitelé spokojeni.