Hledáme domov pro dvě kočičky, na které zapomněla jejich panička 

Nález zraněného kotěte 7/2018, Písek, část Logry, dovezena Městskou policií Písek. :-(. Původně jsou to koťata z našeho depozita. Paní je u nás v zimě nechala, než si najde nové bydlení, ale už jsou to tři měsíce.. A ani stopa zájmu, nebo odpověď, jestli si je vezme nebo ne. Takže hledáme nový, zodpovědný domov. Kočičky jsou mladé, dvouleté. Černá je přítulnější, mazlivá. Strakatá kočička si na svého páníčku bude chvilku zvykat, ale po čase se bude také chodit mazlit. Spolu je jim dobře, skotačí a mají se rády. Nemůžeme je roztrhnout, jsou spolu od koťěcího věku. Světlejší kočička k nám přišla jako malinké koťátko, se zlomenou nožkou, ale nyní to není poznat. Jsou zvyklé v bytě, kastrované, odčervené, budeme očkovat. 

AKTUALIZACE PROSINEC: TAK TYHLE DVĚ KOČKY JSOU SMOLAŘKY ROKU.

Není o ně žádný zájem. Kočičky můžeme i rozdělit. Černá Mia, říkáme jí Micinka, je mazlivá, milá, přátelská a moc ráda by chodila ven. Moc se přimlouváme, aby se dostala k lidem, kteří jí umožní spát v obýváku a jít s nimi na zahrádku. Je opravdu krásná, malá černá puma s lesklou srstí. Manekýnka. Druhá, Leontýnka, to je takové strašidýlko. Na nový domov si bude chvíli zvykat, přijde se mazlit až po nějaké době. Nechce být sama, byla by vhodná k nějakému kocourkovi. Už nedoufáme, že si je někdo vezme spolu.

LEDEN 2021 – Leontýnka stále čeká a stal se z ní pěkný obřík :-).

Únor 2021 – Je zcela jisté, že Leontýnka nemusí jít do adopce spolu s Miou. Zájemci, hlaste se ! Kočička je zdravá, kastrovaná, očkovaná.

2.3. se na Leontýnku usmálo velké štěstí. Odjíždí do nového domova s laskavou paní, která je připravena s kočičkou projít fázi zvykání a začlenění se do domácnosti, kde bude mít další 3 kamarády. Držíme palce.