NOVĚ 18. 4. kocourek byl propuštěn z veteriny. Z původní váhy 1500 gr přibral na 1900 gr!

NOVĚ 14.4. – kocourek Davídek se stává oblíbencem veteriny OLI-vet na Mírovém nám., Písek. Je to velký mazel a pořádný žrout. Na fotce právě baští granulky a vrní si při tom. Je zcela spokojený, i když pořád vypadá tak žalostně. Nepochybujeme, že všecho dobře dopadne.

NOVĚ: 13.4., tj. dnes odpoledne, byla kocourkovi provedena amputace nohy. To, co jsme mysleli, že je kýla, byl absces (to je to červené na fotce). Nesmuťte, radujme se! Kocourek je bojovník, krásně žere, věříme, že to zvládne 🍀 Krevní testy v normě, testy na fel, fiv negativní, to je velmi důležité.

11. 4. Krotký, dospělý, nekastrovaný kocour o váze 1,5 kg!, podvyživený, blechy a klíšťata samozřejmě, hnisavá očka, zřejmě ještě kýla a k tomu stará otevřená zlomenina zadní nohy, respektive z nohy už moc nezbylo. Našli a předali nám ho dobří lidé ve vesnici Stožice u Vodňan. Prý nikomu nepatří. Bolí už jenom pohled na něj. Kocourek má zájem o jídlo a to bude teď nejdůležitější. Paní veterinářka, z vet. kliniky na Míráku v Písku, mu nasadila antibiotika. Nejprve musí trochu zesílit, aby byl schopen amputace nohy. Pokud to zvládne, má vyhráno. Tři nohy pro kočku nepředstavují problém. Kocourek působí velmi oddaně, je až dojemné, že si zájem o svoji maličkost, v rámci svým svých posledních sil, užíval. Pokud chcete tohoto kocourka podpořit finančně, můžete poslat příspěvek na transparentní účet spolku 2801357586/2010. Děkujeme za Váš soucit i případnou pomoc. A držte kocourkovi palce 😿🐞.