nabídka koček konce 11/2018 část v adopci.

Aktuálně k adopci pokračujte ZDE

Virtuální přátelé a zájemci o kočky a o koťata: Situace je zoufalá, chodíme do práce, nestačíme odchytávat, krmit, kydat, vyřizovat telefonáty zoufalých lidí, kteří našli kočky, jezdit na veterinu, inzerovat; nemáme už žádné volné místo, žádný čas a je možné, že některé kočky ještě nejsou na stránkách. Prosím, pokud si od nás chcete kočičku, kotě adoptovat, budeme velice rádi a výběr máme. Nejlépe pište sms rovnou na 777100466 nebo se na fb Písecké kočky. Děkujeme za pochopení. 

KOČIČKY K ADOPCI AKTUÁLNĚ – LISTOPAD 2018 :

TÉMĚŘ SLEPÝ VENOUŠEK byl vyhozený za vesnici Ražice na Písecku do posekaného pole se zahnisanýma očima, nevidomý a ponechán osudu. Naštěstí jej našli malé děti a přinesli domů hodné mamce. Mezitím byl silný zánět Venouškovi vyléčen. Potvrdilo se, že levé oko je nevratně ztracené a bude se nejbližších týdnech zašívat. Na pravé oko kotě vidí velmi slabě, jako přes zamlženou folii. Hledáme pro něj zkušeného a laskavého člověka, který mu nabídne stabilní bydlení uvnitř bytu. Jinak je to kotě jako každé jiné, rádo se mazlí, chtěl by si hrát a je čistotný. I přes tento handicap může žít taková kočka velmi šťastný život. 777100466 JIŽ V NOVÉM DOMOVĚ !!!

ČENDA Z HRADIŠTĚ. Malé, cca 8 týdnů staré kotě, se objevilo na Hradišti v Písku a nikomu nepatřilo. Bylo polekané, vystresované a nechtělo se nechat chytit. U nás si krásně zvyká, hraje si, vrní a čeká na svoje páníčky. JIŽ V NOVÉM DOMOVĚ !!!

REZATÝ KOCOUREK SAM A KOČIČKA RORY. Sourozenci z přemnožené kočičí kolonie. Hledáme domov dohromady, Samík nedokáže být sám. Eventuelně Sam k jinému kotěti a potom může odejít sama i Rory. Výborně se vymazlují, jsou odčervení, testovaní na Felv a Fiv, čistotní. Cca 10 týdnů staří. V NOVÉM DOMOVĚ – KOČKAVÁRNA PÍSEK !!!

AKTUÁLNÍ! —– NOVÉ DOMOVY HLEDÁ SKUPINA KRÁSNÝCH ČERNÝCH KOŤAT. Koťata jsou velmi hravá, mazlivá, odčervená. Některá z koťat jsou zbarvena do stříbřita (prokvetlá bílými chlupy) v partii zad. Výborní společníci, vhodní i k rozumným dětem. VŠICHNI V NOVÉM DOMOVĚ !!!!

OPUŠTĚNÉ KOTĚ NA SÍDLIŠTI V MILEVSKU, JE NA ULICI !!!!!!!!!Od cca 10.8. je na ulici bez pomoci tohle kotě/kočka v Milevsku na Píseckém předměstí. Ví o ní spousta lidí, ale nikdo nepomůže. Můžeme pouze inzerovat, jsme přeplnění.

Aktuálně: kotě má již domov.

MÍRA – Krásný, miloučký, černočerný kocourek – koťě, byl nalezen na Mírovém nám. v Písku. Pokud by ho někdo hledal, pravděpodobně by kontaktoval veterinu tamtéž, kde pobyl týden. Takže předpokládáme, že je to zase nějaký nevhodný dárek a hledáme nový domov. Kotě je opravdu úžasné, milé a hravé. Vhodné i k hodným dětem. V NOVÉM DOMOVĚ !!!

15.8. jsme přijali kočičku HOLČIČKU, která se nějaký čas potulovala u paneláku poblíž kruhového objezdu v Písku na Pražské. Kočička sem přišla velice vyhublá a vypadala nemocně. Kočička je nyní zdravá a přibrala, bohužel až moc, protože je březí. Na kastraci je již pozdě, koťata se narodí za cca týden. Naše kapacita je přeplněná, pokud by se našel někdo, kdo by kočičce dokázal poskytnou klidný a bezpečný prostor již nyní, je vítán. Hledáme i dočasnou péči. )

Aktuálně: kočička je v dočasné péči Martina Brože, pro koťata budeme brzy hledat domovy

BĚHEM LÉTA ODEŠLI DO NOVÉHO DOMOVA TAKÉ TIHLE CHLUPÁČI :

JINDŘICH SMRK ZE SMRKOVIC. 15.7. Městská policie Písek byla přivolána k těžce zraněnému kocourovi do Smrkovic. Nebudu sem dávat foto, jak kocourek vypadal před operací. Zranění bylo starší a zanedbané, jako zbídačený kocourek sám. Bez lidské pomoci by kocour pomalu umíral. Takto mu bylo MVDr. Vláškem oko odebráno a sdrátována čelist. Jindříška si ještě v průběhu hojení adoptovala rodina, jak jinak než – ze Smrkovic! Kocourek se spravil, má krásný, čistý kožich, o který již pečuje a hlavně našel teplo domova a stále plnou misku. 

LOGERKA, kotě-kočička z Písku, z části Logry. Zraněná a opuštěná, nahlášená jednou hodnou paní a poté převezená Městskou policií na ošetření. Při nálezu 700 gramů, cca 5 týdnů věku, zlomená stehenní kost, absolvovala operaci u MVDr. Vláška. Kotě bylo vystresované, poloplaché a měsíční pobytu u nás v depozitu bez individuální péče neslo špatně, bez socializačního pokroku. Nyní je v novém domově, kde se jí páníčci patřičně věnují. Majitelé zajistí i vytažení hřebu z nohu a očekáváme, že kotě nebude mít po tomto zranění žádné následky. Odešla zároveň s kočičkou Duklou. Poslední je foto z nového domova.

KRAŠOVICKÁ KOŤATA. Kocourek a kočička, vyhozená do prázdného kravína u Krašovic na počátku července, malá, neschopná se o sebe ještě sama postarat. Nyní již jsou spolu v nové, úžasné rodině, viz třetí foto.

PRINCEZNA Černobílá kočička, kotě z loňského roku. Žije v chatové oblasti ve větší kolonii koček. Mají sice krmení, ale oblast v zimě není obydlená, takže kočky mají tvrdší životní podmínky. Tahle kočička se cpe dovnitř chaty. Celý víkend leží na gauči a v neděli večer musí zase ven… Je momentálně u nás, jelikož tam kočičky postupně odchytáváme a kastrujeme. Není na nás ještě úplně přátelská, ale kdo by se jí divil. Je v cizím prostředí, jela poprvé autem, samí cizí lidé….Ve svém prostředí je přítulná a je to gaučák. Musela by si zvyknout. V kolonii jsou ještě další dva vhodní mourci, kteří se momentálně léčí s rýmou. Ale i ti by byli vhodní k adopci. 777 100 466 Stále aktuální.

ČERNOBÍLÁ KOČIČKA CORINA (KORYNA) STÁLE ČEKÁ !!!!Mladá, ani ne roční kočička, se stala doslova bezdomovcem. Její pán musel opustit byt a kočička s ním. Celý odchyt probíhal i za asistence hasičů a MP, jelikož při vystěhovávání kočka ve stresu vyběhla na strom. Kočička je zatím ještě hodně vystresovaná a schovává se. Žila v bytě, předpokládáme, až se uklidní, že to bude mazlivka.

AKTUALIZACE:  Kočička je už vymazlená, velmi kontaktní, hodná a upovídaná. Je u nás už mnoho týdnů a zatím marně čeká na svůj domov a zároveň nám blokuje místo pro další příjmy. Je vhodná jako jedináček, pouze do bytu. Svého člověka bude milovat.

AKTUÁLNÍ – MAJITEL PO AMPUTACI NOHOU – MIKEŠ HLEDÁ DOMOV !!! Jsem hezký mouratý kočičí kluk a jsem v pubertě, je mi asi 8-9 měsíců. Nejdříve jsem byla s jednou super strakatou kámoškou u jedněch lidí, ale jejich dcerka měla alergii. Tak nás rozdělili. Zůstal jsem sám u nového páníčka. Jenomže on najednou musel do nemocnice a tam mu amputovali obě nohy. Prý to teď má se mnou těžké a nemůže se o mě starat. Moc bych si přál najít domov, kde by byl nějaký kočičí kamarád nebo kotě, který by si se mnou chtěl hrát. Jsem čistotný, naučený v bytě, nevadilo by mi ani, kdybych bydlel v domku a mohl běhat po zahradě. Kocourek se nachází Písek-Blatná, možná pomoc s převozem. 777100466 Do nového domova pojede kastrovaný.

VOLNÁ – TŘÍBAREVNÁ KOČIČKA KÁRČÍ Krásná tříbarevka, kastrovaná, očkovaná, čistotná, přítulná kočička. Osud téhle kočičky je dosti zapletený. Před rokem ji jako odrostlé kotě kdosi vyhodil z domova, načež ji srazilo auto a ona se pokoušela najít pomoc u lidí. Obcházela domky, loudila jídlo, ale nikdo jí nepomohl. Dozvěděli jsme se o ní a několikrát jsme ji neúspěšně hledali. Až na základě vylepených plakátů se kočičku podařilo vypátrat. Již vysílenou a ležící v příkopu ji našli malé děti, které ji tím zachránili život. Zlomená pánev, naražená čelist, zalomený ocásek a do toho březí…U nás se zcela uzdravila a vytvořila s dalším zrzavým kocourkem nerozlučnou dvojici. Nabízeli jsme je dlouho jako pár, bohužel se nám je nepodařilo společně umístit. Po půl roce odjel zrzavý kocourek do nového domova sám. Kárčí je u nás již více než rok, moc se jí tady líbí, bohužel dělá neplechu v našem vlastním kočičím kolektivu. Je to velice chytrá a sebevědomá kočka, milá a bezproblémová se psem. Ale bude ji lépe jako jediné kočce v domácnosti. Nejlépe do domku s přístupem ven.